• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  CİHAT AKKUŞ

  1972 Aydın doğumlu olan Cihat AKKUŞ Aydın Mimar Sinan Endüstri Meslek Lisesinden mezun olduktan sonra çalışma hayatına başlamıştır. Aydın Fazilet Partisi’nde İl Başkan Yardımcılığı ile siyasi hayatına başladı. Fazilet Partisi’nin kapatılmasından sonra Saadet Partisi Kurucusu olarak siyasi hayatı devam etmiştir. 2002 yılında Saadet Partisi Milletvekili Adaylığı ve daha sonra Saadet Partisi’nde İl Müfettişliği görevinde bulunmuştur. 2010 yılında İl Başkan Yardımcısı olarak parti kapanana kadar görevine devam etmiştir. 2015 yılında Ak Parti Aydın 5.Olağan Kongresi’nde seçilerek Aydın İl Yürütme Kurulu Üyesi olarak Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı görevine başlamış olup halen görevine devam etmektedir. Evli 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  AVNİ FATİH KAYMAZ

  AYDIN MERKEZ DOĞUMLUYUM.İLK-ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ AYDIN'DA YAPTIM.YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ FAKÜLTESİNİ 1992 YILINDA BİTİRDİM.ASKERLİĞİMİ MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI İNŞAAT EMLAK DAİRESİNDE MÜHENDİSLİK HİZMETİ VEREREK TAMAMLADIM.DEĞİŞİK FİRMALARDA ŞANTİYE ŞEFLİĞİ YAPTIKTAN SONRA 1996 YILINDA KENDİ FİRMAMI KURDUM.O TARİHTEN BU YANA İNŞAAT TAAHHÜT VE PROJE HİZMETİ VERMEKTEYİM.EVLİ 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  OĞUZ KENDİRLİOĞLU

  1976 Aydın Doğumluyum ilk Orta ve Lise Eğitimimi Aydında Tamamladım.Efeler Lisesi 1993 Yılı Mezunuyum Üniversite Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinde bölümünden mezun oldum.Evliyim 2 çocuk babasıyım 2005 2007 yılları arası Doğru Yol Partisinde Başkan Yardımcı Olarak Görev Aldım,2007 yılında Ak Parti Siyasi ve Seçim işler Başkanı 2011 - 2012 arasında aynı görevde yer aldım. 2012 yılı Seçim İşleri Başkanı Olarak Görevini Yaptım.2015 yılında yapılan 5.Olağan Kongre ile İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak İlde göreve başladım. 2016 yılında İl Seçim İşleri Başkanlığı görevine başladım ve görevime devam etmekteyim. Aynı Zamanda Serbest Olarak Avukatlık Görevimi Sürdürmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  GÖKHAN ÖKTEN

  27.12.1977 tarihli Aydın da doğdum, ilk , orta ve Lise Öğrenimimi Aydında tamamladım.Üniversite Eğitimimi İzmir de Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğrencisi olarak yaptım. 2000 yılında mezun olarak Aydın Barosunda Staj yaptım.2001 yılında Aydın Merkez İlçe de Aydın Barosuna kayıtlı olarak serbest Avukatlık Mesleğimi İcra Etmekteyim.2001 yılında yapmış olduğum Evliliğimden biri kız diğeri erkek olmak üzere iki evladım bulunmaktadır.2002 yılında Askerlik Vazifemi Şırnak İlinde kısa dönem er olarak tamamladım.2005 Şubat ayında Aydın İl Gençlik Kolları Başkanlığı Görevini Üstlendim.2008 Mart Ayında Aydın Merkez İlçe Başkanlığına Atandım. 15 Kasım 2008 tarihinde yapılan Kongrede Görevi diğer arkadaşa devrettim.2009 Mayıs Ayında Aydın İl Yöneticiliği Görevi nasip oldu . 2009 – 2012 Yılları arasında Siyasi Hukuki İşler, Seçim İşleri ve Teşkilat işleri birimlerinde İl Yürütme Kurulu Görevlerinde bulundum.2012 Ocak ayında Aydın Merkez İlçe Başkanlığı’na tekrar atamam yapılarak 2. dönem İlçe Başkanlığı Görevim başladı.25 Şubat 2012 tarihinde yapılan kongreyi 141 oya 234 oy ile seçilerek Görevimizi devam ettirmekteyiz. Aydın İlimize ve Ak Partimize Hizmet etmek, Gençleri Siyasete kazandırmak ve desteklemek Enerjimizin ve Mutluluğumuzun kaynağı sebebidir. Saygılarımla.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  GÜLLER KORKMAZ

  1964 K.Maraş doğumlu olup, 1970 yılından beri Aydın'da ikâmet etmekteyim. İlk, orta, lise tahsilini Aydın'da tamamladım. Anadolu üniversitesi önlisans mezunuyum. Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde memur emeklisiyim. Evli ve iki çocuk annesiyim. Haziran 2012'den beri Aydın Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesiyim. Yaşlı Koordinasyon Merkez Birimindeyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  MEHMET YAĞCI

  08.08.1980 Karpuzlu doğumluyum. Evli, 1 çocuk babasıyım. Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunuyum. 2006 yılından bu yana Aydın da serbest avukatlık yapmaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  NİHAT AKTAKKA

  27.08.1961 Doğumluyum Evliyim 2 çocuk babasıyım İlk ve orta Eğitimimi Dalamada tamamladım Endüstri Meslek Lisesi 1980 yılı Mezunuyum Aydın Belediyesinde 18 yıl Memurluk yaptım. 2 Dönem Dalama Belde Belediye Başkanlığı Görevi yaptım.Şu anda AK Parti Aydın İl Yerel Yönetimler Başkanı olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  NİYAZİ UZUNKAVAK

  1966 AYDIN DOĞUMLUYUM 1985 YILINDA İMAM HATİP LİSESİNDEN MEZUN OLDUM OTOBÜS İSLETMECİLİĞİ YAPMAKTAYIM EVLİ 3 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  MEHMET KIVANÇ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  MUSTAFA ÖZALP

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  ERDOĞAN YANIK

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  MURAT SANDIKCILAR

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  İBRAHİM GÜNDEŞ

  AYDIN ORGANİZE SANAYİDE ZEYTİN ÜRETİM VE PAKETLEME TESİSİMİZ VAR İHRACAAT YAPMAKTAYIM MÜTEHAİTLİK YAPMAKTAYIM AİLE ŞİRKETİ OLARAK İSLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  NİLGÜN BÖCEKLİ

  08.07.1979 OĞUZELİ DOĞUMLUYUM.2001 YILINDA ATATÜRK ÜNV.ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİNİ BİTİRDİM.2.5 YIL BELEDİYEDE GÖREV ALDIM.HALEN SERBEST OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.