• ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  AHMET AKSEKİLİ

  1991 yılında İzmir Konak doğuludur. Ortaöğretim mezunudur. Aydın’da esnaflık yapmaktadır. Siyasi hayatı 2012 yılında AK Parti ile başlayıp partimizin çeşitli kademelerinde görev almıştır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  AHMET KILIÇARSLAN

  1966 Bayburt doğumludur. Lise mezunudur. Devlet memuru emeklisidir. Siyasi hayatı 2013 – 2015 yılları arasında Efeler İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği ile başlamış olup 2016 – 2017 yılları arasında da İl Yedek Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmiştir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  AHMET YASİR KUZU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  ARİF GÖKHAN DEMİR

  1987 Aydın doğumludur. Pamukkale Üniversitesi Elektrik Elektronik bölümü mezunudur. Aydın TEİAŞ 21.Bölge Müdürlüğü’nde Hat Bakım Grup Mühendisi olarak çalışmaktadır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  CELAL AYDOĞMUŞ

  1955 Aydın doğumludur. Lise mezunudur. 26 yıl Devlet memurluğu yaptıktan sonra 2004 yılında emekli olmuştur. Emekliliğinin ardından AK Parti bünyesinde çeşitli kademelerde görev almıştır. 2009 yılında AK Parti Belediye Meclis Üyeliği Aday Adayı olmuştur. 2012 – 2015 yılları arasında kongre ile kurulan İl Yönetim Kurulu’nda İl Yedek Yönetim Kurulu Üyeliği ve 2014 – 2018 yılları arasında Efeler İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  CEMALEDDİN ESGİN

  1975 Almanya doğumludur. Aydın Anadolu Ticaret Lisesi ve Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümünü bitirdikten sonra 2002'den buyana serbest olarak Mali Müşavirlik yapmaktadır. Sırası ile 1997-97 Milli Gençlik Vakfı Şube Başkanlığı, Saadet Partisi Kurucu Gençlik Kolları İl Bşk., Saadet Partisi Merkez İlçe Bşk., Saadet Partisi İl Yön.Kur. Üyeliği, Has parti Kurucu Merkez İlçe Bşk., AK Parti İl Yön.Kur. Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Ayrıca 1997-2007 Aydın İHH İnsanî Yardım Derneği Yön.Kur.Bşk. yaptıktan sonra, Cihannüma Derneği İl Başkanlığı ( Halen devam etmekte) görevini devam ettirmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  DOĞAN ERTUĞRUL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  ERDAL ŞENYUVA

  1981 Aydın doğumludur.Efeler ilçesi Danişment mahallesinde oturmaktayım.Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümüne devam etmektedir. Çeşitli sektörlerde işyeri sahibi olarak işletmecilik yapmaktadır. Siyasi hayatı 2004 AK Parti’nin çeşitli kademelerinde görev alarak başlamıştır. 2008 – 2011 yılları arasında İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği görevi almıştır.2011 – 2012 yılları arasında Efeler İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. 2012 – 2014 yılları arasında İl Yedek Yönetim Kurulu Üyeliği ve 2016 yılında İl Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  EROL ARIKAN

  1985 Palu doğumludur. Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunudur. Aynı zamanda Adnan Menderes Üniversitesi’nde İşletme alanında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. AK Parti Gençlik Kolları Yönetiminde görev almıştır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  İBRAHİM AVCI

  1984 yılında Balıkesir’de doğmuştur. Balıkesir Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oluştur Aydın’da kendisine ait olan Mühendislik firmasını işletmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  İSMET MÜÇEK

  1942 Aydın doğumludur. İlköğretim mezunudur. AK Parti’de çeşitli kademelerinde görev almış olup 2014 -2018 yılları arasında Efeler İçe Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  MEHMET GÜLSEREN

  1951 Konya Seydişehir doğumludur. Kuruluşundan bu yana Partimizin çeşitli kademelerinde görev almıştır. Ayakkabı imalatı ve satışı yapmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  MUSTAFA SABRİ KARADELİ

  1975 Muğla doğumludur. İlkokulu Aydın Yedi eylül İlkokulunda, Ortaokulu Aydın İmam-Hatip Ortaokulu, Liseyi Isparta İmam-Hatip Lisesinde başlayarak Aydın Lisesinde tamamlamıştır. 1994 yılında ticarete başlamış olup halen Bakırcılar Ev Gereçleri Şti 'nin kurucusu ve ortağıdır. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  NURİ KAYA

  1974 yılı Aydın Germencik doğumludur. Eğitimini, Gazi Üniversitesi Fizik Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur.1996 yılından bu yana özel sektörde öğretmen olarak çalışmaktadır. 2014 – 2018 yılları arasında Efeler İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  ÖMER DOĞRAMACI

  1987 yılında Aydın doğumludur. Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü mezunudur. Aydın’da İnşaat Sektörü’nde aktif olarak çalışmaktadır. Siyasi hayatı 2015 – 2017 AK Parti İl Gençlik Kolları Yönetimi’nde görev almıştır. Evlidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  ORHAN ŞEŞEN

  1978 Bitlis Ahlat doğumludur. Ortaöğretim mezunudur.Esnaflık yapmaktadır.Siyasi hayatı AK Parti ile başlamış olup Aydın Efeler İlçesi’nde Yönetim Kurulu olara görev yapmış olup, 2016 – 2017 yılları arasında AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  OSMAN GÜMÜŞHAN

  1970 yılında Muğla Fethiye doğumludur.Dokuz Eylül Üniversitesi Harita Kadastro bölümünden mezun olmuştur. 1999 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesini ve 2013 yılında Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümlerinden mezun olmuştur. 1992 yılında Refah Partisi ile başlayan siyasi hayatı,2014 - 2016 yılında AK Parti Efeler İlçe Yönetim Kurulu ve 2016 – 2017 yılında İl Yönetim Kurulu Üyeliği ile devam etmiştir. Gayrimenkul Değerleme üzerine olan kendi şirketini işletmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  RECEP TUNÇER

  1966 Afyon Bolvadin doğumludur. ODTÜ Fizik bölümü mezunudur. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  TAMER TUNA

  1978 Aydın doğumludur. İlk orta ve lise eğitimini Aydın da tamamladıktan sonra 2008 yılına kadar serbest meslekle uğraşmış olup, 2008 yılında kurduğu Özel güvenlik Eğitim Kurumu sahibidir ve ticaretle uğraşmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu YEDEK Üyesi

  ZEKİ ZEDELİ

  1987 Kahramanmaraş Elbistan doğumludur. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Enerji Sistemleri ön lisans mezunu olup akabinde Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olarak lisans bölümünü bitirerek lisans eğitimini tamamlamıştır. Aydın’da özel bir firmada Enerji Üretimi Uzmanı olarak çalışmaktadır. Siyasi hayatı 2015 yılında AK Parti Aydın Efeler İlçe Yönetim Kurulu ile başlamış olup çeşitli kademelerde görev almıştır. 2016 – 2017 yılları arasında İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.