• ×

  İl Başkanı

  ÖMER ÖZMEN

  1978 Avusturya doğumlu olan ÖZMEN Aydın İmam Hatip Lisesi'nden mezun olduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından Avukatlık görevine başlamıştır. 2002 yılında Saadet Partisi ile siyasi hayatı başlayan ÖZMEN, Aydın Saadet Partisi’nde İl Başkanlığı yapmıştır. 2010 yılında Has Parti’nin kurulmasıyla da Aydın Has Parti Kurucu İl Başkanı olarak görev yapmıştır. Akabinden Has Partinin kapanışıyla 2012’de Ak Parti İl Hukukçusu olmuş. 2015’te yapılan 5.Olağan Kongre ile Ak Parti İl Başkanı olarak görevine başlamıştır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ABDÜL AYDENİZ

  1970 Aydın doğumludur. Ortaöğretim mezunudur. Aydın’da esnaflık yapmaktadır. Siyasi hayatına Milliyetçi Hareket Partisi Aydın Belediye Meclis Üyesi adaylığı yapmıştır. Aydın Roman Dernekleri federasyonu Başkanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda Saatçiler – Züccaciyeciler yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ABDULKADİR ÖZ

  1973 Konya/Seydişehir doğumludur. İlkokul ve lise eğitimini Aydın’da tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur ve halen Uluslararası İlişkiler bölümüne devam etmektedir. 2001-2010 yılları arasında Saadet Partisi’nde İl Başkan Yardımcılı görevi yapmıştır.2010 yılında kurulan Has Parti’de İl Başkan Yardımcılığı yapmıştır. 2015 yılından bu yana AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Aydın’da Arçelik-Beko yetkili servisi olarak ticaret yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ADNAN ŞEN

  1976 Hollanda Doğumludur, 1 yaşında geldiği Türkiye de Denizlide İlkokul, Aydın İmam Hatip'te ise orta okul eğitimini tamamlayarak 1989 Hollanda’ya geri dönüş yapmış ve kalan eğitimine Hollanda da devam ederek ticaret sektöründe faaliyet göstermiştir. 2014 yılı Türkiye’ye dönüş yaparak ailesi ile birlikte ticarete devam etmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET KÜRŞAT UĞUR

  1973 Kayseri doğumludur. Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk bölümünden mezun olmuş olup Aydın'da Serbest Avukatlık yapmaktadır. 2009 yılında Saadet Partisi Aydın'da İl Başkan Yardımcılığı yapmıştır. 2010 yılında Has Parti'nin kuruluşu ile birlikte Aydın İl Başkanlığı görevi yapmıştır. 2015 - 2017 yılında AK Parti Aydın İl Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. İHH Aydın İl Yönetim Kurulu Üyeliği yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AKIN AKSU

  1978 Aydın doğumludur. İlkokulu Ahmet Şerife Sanlı ilkokulunda ortaokul ve liseyi Aydın imam hatip lisesinde devamında Selçuk Üniversitesi Akşehir MYO İşletmecilik Bölümünü bitirdikten sonra Anadolu üniversitesi işletme fakültesinden 2002 yılında mezun olmuştur. 2003 yılından bu yana inşaat sektöründe çalışmaktadır. 2015-2018 yılları arasında AK Parti Aydın Efeler ilçe yönetiminde Yerel yönetimler ve Seçim İşleri Başkanlığı görevinde bulunmuştur. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AVNİ FATİH KAYMAZ

  1971 Aydın doğumludur. İlk, Orta ve Lise eğitimini Aydın’da tamamlamıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyetinden sonra değişik firmalarda şantiye şefliği yapmış olup, 1996 yılında kendi inşaat şirketini kurmuştur. Siyasi hayatı 1999 – 2009 yılları arasında Büyük Birlik Partisi Aydın İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almıştır. Ardından 2009 yılında AK Parti Aydın Belediye Meclis Üyesi Adayı olmuştur. 2016 yılında AK Parti Aydın İl Teşkilat Başkanlığı yapmıştır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYŞE ÇENET

  1964 yılında Aydın doğumludur. 1984 yılında Aydın imam hatip lisesi ilk kız mezunlarından olup 29 yıl Diyanet İşleri Başkanlığı'nda görev yaptıktan sonra 2013 ve 2017 yılları arasında İstanbul Bahçelievler Atatürk Kız Yetiştirme Yurdu müdürü olarak görev yapmıştır. Emeklidir. Evli ve iki çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYTAÇ ARSLAN

  1980 Aydın doğumludur. Gazi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ön lisans mezunudur. Kendine ait Bilişim ve Teknoloji şirketini işletmektedir. Siyasi hayatı 2006 yılında Koçarlı İlçe Gençlik Kolları Yönetiminde başlayıp 2009 – 2014 yılları arasında AK Parti Aydın İl Yönetiminde çeşitli kademelerde çeşitli görevlerde bulunmuştur. 2014 yılında yapılan kongre ile AK Parti Aydın Efeler İlçe Başkanı olarak seçilmiş olup 2018 yılında yapılan ilçe kongresine kadar bu görevi sürdürmüştür. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CENK ÜNLÜ

  1978 Nazilli doğumludur. Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslar Arası ilişkiler mezunudur. 2012 yılında AK Parti Didim İlçe Yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmıştır. 2014-2018 yıllarında Didim ilçe başkanı olarak görev almıştır. Duru İnşaat ve Hedef Tarım Şirketlerinin ortağı ve yöneticisidir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CİHAT AKKUŞ

  1972 Aydın doğumlu olan Cihat AKKUŞ Aydın Mimar Sinan Endüstri Meslek Lisesinden mezun olduktan sonra çalışma hayatına başlamıştır. Aydın Fazilet Partisi’nde İl Başkan Yardımcılığı ile siyasi hayatına başladı. Fazilet Partisi’nin kapatılmasından sonra Saadet Partisi Kurucusu olarak siyasi hayatı devam etmiştir. 2002 yılında Saadet Partisi Milletvekili Adaylığı ve daha sonra Saadet Partisi’nde İl Müfettişliği görevinde bulunmuştur. 2010 yılında İl Başkan Yardımcısı olarak parti kapanana kadar görevine devam etmiştir. 2015 yılında Ak Parti Aydın 5.Olağan Kongresi’nde seçilerek Aydın İl Yürütme Kurulu Üyesi olarak Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı görevine başlamış olup halen görevine devam etmektedir. Evli 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CÜNEYT BAYRAKTAR

  1974 Aydın doğumludur. Ankara Üniversitesi Hukuk bölümü mezunudur. 2002 – 2004 yılları arasında AK Parti Efeler İlçe Başkanlığı yapmış olup daha sonrasında İl Yönetim Kurulu’nda çeşitli kademelerde görev almıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  DURMUŞ ACAR

  1965 Çine doğumlu olup, 1987 yılından bu yana Aydın merkezde ticaretle uğraşmaktadır, ayrıca 2016 yılında kurucularından olduğu Acar İnşaat Mühendislik ve Müteahhitlik firmasının ortağıdır. Evli 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  DUYGU TOSUN

  08.09.1990 Aydın doğumludur. Ankara üniversitesi hukuk fakültesi lisans eğitimini tamamladıktan sonra 2015 yılından beri avukatlık yapmaktadır. Ayrıca Aydın Tügva'da Kadın ve Aile Koordinatörlüğü görevinde bulunmuştur.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ERDOĞAN YANIK

  1970 Rotterdam doğumlu olup, Evli 2 çocuk sahibidir. Gazi Üniversitesi İİBF MALİYE bölümünden 1992 yılında mezun olarak 1997 yılından bu yana Mali müşavirlik mesleğini sürdürmektedir. Ayrıca SMMMO Oda disiplin kurulu üyesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ERSİN AKAY

  1962 Aydın doğumludur. Lise mezunudur. Siyasi hayatı AK Parti çatısı altında çeşitli kademelerinde görev almıştır. 2014 – 2018 yılları arasında Efeler İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır. Aydın Şoförler Odası Başkan Yardımcılığı ve Aydın Şehiriçi OtobüS Kooperatifi Başkanlığı yapmıştır. Emeklidir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATİH TAŞAĞIL

  1981 Afyon Bolvadin doğumludur. Lise mezunudur. Aydın’da inşaat işi ile uğraşmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FIRAT ÇOBANOĞLU

  1991 İzmir doğumludur. 2005 yılında Aydın Güzelhisar İlkögretim Okulundan mezun olduktan sonra, Lise eğitimini Aydın Adnan Menderes Anadolu Lisesinde tamamlamış 2009 yılında başladığı Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde lisans eğitiminden sonra 2014 yılında fakülteden mezun olarak Aydın ili Efeler ilçesinde serbest eczacılık yapmaktadır. Evlidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HATİCE VAHİDE AKSOY

  1964 Bozdoğan doğumludur. Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesinden mezun olduktan sonra 1986 yılında öğretmenlik görevine başlamıştır. Sırasıyla Afyon Dinar da öğretmenlik, Bozdoğan Pratik Kız Sanat okulunda müdürlük, Aydın kız meslek lisesinde öğretmenlik, Aydın Pratik kız sanat okulunda müdür yardımcılığı ve müdürlük son olarak da Aydın halk eğitim merkezinden müdür yardımcılığı görevlerinden sonra 2015 yılında emekli olmuştur. Evli ve iki çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜMEYRA EGE

  1972 Aydın doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimimi Aydın'da tamamlayarak, 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Toprak Bölümünden mezun olmuş ardından 1 yıl ingilizce eğitimi almıştır. 1997 yılından bu yana ziraat mühendisi olarak tarım sektöründe ticari olarak faaliyet göstermektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN ERTABUR

  1977 Aydın doğumludur. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, 2002 yılından bu yana Aydın ili Efeler ilçesinde Serbest mühendislik ve inşaat işleri ile uğraşmaktadır. 2002 yılında Gençlik Kolları, 2012-2014 yılları arası Merkez İlçe Yönetim Kurulu’nda görev alarak 2014 yılı Efeler Belediye seçimlerinde 14. Sıra Belediye Meclis Adayı olmuştur. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN PEKGÜZEL

  1976 Yılında Çine doğumlu olup, ilköğretimini Aydın da tamamlayarak orta okulu İzmir de okumuştur. Lise öğrenimi için tekrar Aydın a dönerek 1993 yılından bu yana kardeşleri ile birlikte Pekgüzel şirketler grubu bünyesinde işletmeci olarak çalışmaya devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSNÜ ELBİR

  1967 Aydın doğumlu olup, Ticaret lisesi mezunudur, Doğru Yol Partisinde uzun yıllar çeşitli kademelerde görev yaparak, ilçe başkanlığı görevinde bulunmuştur. Evli ve bir çocuk babasıdır, halen serbest mali müşavirlik görevini sürdürmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İBRAHİM GÜNDEŞ

  1977 Diyarbakır doğumlu olup, ilk orta ve lise öğrenimini Diyarbakır da tamamlamıştır. 2009 yılından bu yana AK Parti il yönetiminde çeşitli kademelerde görev yapmıştır. Tümsiad kurucu başkanlığı ve Ticaret odası disiplin kurulu üyeliği görevleri bulunmaktadır. Evli dört çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KENAN ÖZCAN

  1957 Söke doğumludur. Atatürk üniversitesi işletme fakültesi mezunudur. 1983 yılından bu yana çeşitli firmalarda pazarlama şefi, satın alma müdürü, fabrika müdürü ve santral müdürü olarak çalışmıştır. 2002 yılında söke ilçe kurucu ilçe başkanlığı görevinden sonra, 2004 yılında söke belediye başkan adayı, 2003-2009 il yönetim kurulu üyeliği, 2009-2014 söke il genel meclis üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KERİM TOKER

  1970 Aydın doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Aydın da tamamladıktan sonra Hacettepe üniversitesi iktisadi idari bilimler fakültesinden mezun olmuştur. 19 yıl öğretmenlik mesleğinin ardından yaklaşık 3 yıldır müteahhitlik yapmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MAKBULE ATANMIŞ

  1961 Ankara doğumludur. 1983 yılında PTT Başmüdürlüğünde işe başlayıp 2009 yılında Türk Telekom müşteri ilişkilerinden emekli olmuştur. 2017 ocak ayından itibaren Efeler ilçe kadın kolları halkla ilişkiler birim başkanı olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET BAYAR

  1960 Muş doğumludur. Lise mezunudur. Emekli olduktan sonra İnşaat işiyle uğraşmaya başlamıştır. 2002 – 2009 yılları arasında AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET KEMAL ÖZDEMİR

  1962 Muş Doğumludur. Ortaöğretim mezunudur. 1994 – 2006 yılları arasında Anavatan Partisi’nde Belediye Meclis Üyeliği yapmıştır. 2008 – 2010 yıllarında Aydın Spor’da Başkanlık yapmış ve 2006 – 2008 Aydın Şehiriçi Minibüsçüler Kurucu Dernek Başkanıdır. İnşaat işi ile meşguldür. 2014 yılı AK Parti Aydın Belediye Meclis Üyesi Adaylığı yapmıştır. Evli ve dört çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET KIVANÇ

  1954 Aydın doğumludur. AK Parti Aydın Kurucu İl Yönetim Kurulu Üyelerindendir. Emeklidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET SABUNCU

  1962 Aydın doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Aydın da tamamladıktan sonra Dokuz Eylül üniversitesi iktisat fakültesinden mezun olmuştur. Aydın Genç İşadamları Derneği üyeliği, Sanayi odası meslek komitesi üyeliği ve Ticaret odası meclis başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. Halen Bilal Sabuncu A.Ş. ve Bilal Sabuncu Gıda A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği yapmaktadır. Evli 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ŞİRİNKAYA

  1959 Şanlıurfa doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Şanlıurfa da yüksek öğrenimini Konya Selçuk üniversitesi Matematik bölümünde tamamlamıştır. 1982 yılında başladığı öğretmenlik mesleğinde ilköğretim ve lise müdürlükleri görevlerinde bulunarak Aydın Halk Eğitim md yardımcısı olarak 2017 de emekli olmuştur. MGV, ilim yayma, Ensar vakfında üye olan ŞİRİNKAYA ayrıca Eğitim Bir Sen Sendikasında 2 dönem il başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET TÜRKOĞLU

  1964 Çine doğumludur. Lise mezunu olan TÜRKOĞLU tarımla uğraşmaktadır. 2011-2016 yıllarında Ak Parti Çine ilçe yönetim kurulu üyeliği, 2016 yılında Ak Parti Aydın il yönetim kurulunda görev almıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT SANDIKCILAR

  1976 Aydın doğumludur. İlk ve ortaokulu Aydın’da tamamlamış olup Aydın iHL mezun olmuştur. Yüksek öğrenimini Süleyman Demirel üniversitesi Fen fakültesi kimya bölümünde tamamladıktan sonra, Çeşitli Sivil toplum kuruluşlarında kurucu ve yöneticilik yapmıştır. Kendi işyerimde ticaretle uğraşmakta olan SANDIKÇILAR 2015 yılından bu yana AK parti il yönetim kurulunda çeşitli birimlerde görev yapmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT UYAROĞLU

  1982 Aydın doğumludur. 1999 yılında mezun olduğu Aydın lisesinden sonra lisans eğitimini 2003 yılında Pamukkale üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde tamamlamıştır. Aydın da ticaretle uğraşmakta olan UYAROĞLU, Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA ACAR

  1990 Aydın doğumludur. Orta ve lise öğrenimini Aydın da tamamlamış olup lisans eğitimini 2008 yılında başladığı Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema TV bölümünde bitirmiştir. AK parti Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeliği ve 2015 yılında da Ak Parti Yönetim Kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA ÜPBÜL

  1986 Çine doğumludur. Çine Yabancı Dil Ağırlıklı Lise mezunu olmakla birlikte ticaretle uğraşmaktadır. 3 dönem AK Parti Çine İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliğinin devamında 3 yıldır AK Parti İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu görevini yürütmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUZAFFER GÜRGEN

  1966 Sivas doğumludur. İlk orta ve lise öğrenimini Sivas ta tamamladıktan sonra, kamu kurum ve kuruluşlarında teknik personel olarak çalışmıştır. Halen kardeşleri ile birlikte kurduğu aile şirketinde ticaretle uğraşmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NEBAHAT AYHAN

  1977 Çemişgezek doğumludur. İlk orta ve lise eğitiminin ardından Ömer Halis Demir Üniversitesinde İşletme Lisans eğitiminden sonra Çemişgezek Kaymakamlığı sosyal yardımlaşma vakfında çalışmaya başlamış ardından Efeler Kaymakamlığı sosyal yardımlaşma vakfına sosyal yardım inceleme görevlisi olarak atanmıştır.2016-2017 yılları arasında il yönetim kurulu üyeli görevinde bulunmuştur.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NİHAT AKTAKKA

  1961 Dalama doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Dalama'da , lise öğrenimimi Aydın da tamamlamıştır. 1989-2004 yılları arasında Aydın belediyesinin çeşitli birimlerinde görev yaptıktan sonra 2004-2014 yılları arasında AK Parti Dalama Belediye Başkanlığı, 2004-2009 yıllarında iller Bankası Aydın temsilciliği, 2004-2008 yılları arası Akçay Sol Sahil Sulama birliği yönetim kurulu üyeliği, 2008-2016 tarihleri arası Akçay Sol Sahil Sulama Birliği bBaşkanlığı, 2015-2017 tarihlerinde AK Parti Aydın İl Başkanlığı'nda Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NURAY KOVACI

  1974 Aydın doğumludur. Kendi işletmesi olan Nuray Kovacı güzellik merkezinin sahibidir. Uzun yıllar Refah partisinde çeşitli kademelerde görev almıştır. 2014 yılından bu yana iki dönem il kadın kolları yönetiminde görev almıştır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  OĞUZHAN KARAÇOR

  1982 İzmir doğumludur. Lise mezunudur. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER İNCEDAL

  1984 Aydın doğumludur. Ortaöğretim ve Lise Eğitimini Aydın’da tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. 14 yıldır özel ve tanınmış bir firmada Dış Ticaret Koordinatörü olarak çalışmaktadır. Siyasi hayatı AK Parti’de kuruluştan bu yana Gençlik Kolları’nda değişik birimlerde görev almış olup 2009 yılından bu yana AK Parti Aydın İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  REŞİDE ARAL

  1971 AYDIN doğumludur. Ev hanımı olup 2016-2017 yılları arasında İl yönetim kurulu üyeliği görevinde bulunmuştur. Evli ve iki çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEMA COŞKUN YAYLA

  1976 Aydın doğumludur. ilk, Orta ve lise öğrenimi Aydın da tamamladıktan sonra 1999 yılında Çanakkale 18 mart üniversitesi inşaat Meslek yüksek okulundan mezun olmuştur. 2007-2009 kadın kolları yönetim kurulu üyeliği, 2009-2014 Aydın belediye meclis üyeliği 2016-2018 Efeler ilçe kadın kolları başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Evli ve bir çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SERKAN ZERMAN

  1981 Aydın doğumludur. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimimi Aydın ilinde tamamladıktan sonra, Süleyman Demirel Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü 2005 yılında tamamlamıştır. 2013 yılından itibaren Tüm Yapı Denetim Ltd. Şti. ve Fi Yapı Denetim Ltd. Şti. Sahibi olarak inşaat sektöründe çalışmaktadır. 2014-2017 yılları arasında AK PARTİ Efeler İlçe Yönetim Kurulunda Başkan Yardımcısı olarak görev almış olup halen 13. Dönem İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu üyeliği görevini devam ettirmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TEVFİK GÜNDÜZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TUĞRUL ÇIVGIN

  1955 Aydın doğumludur. İlk orta ve lise eğitimini Aydın da tamamladıktan sonra, lisans eğitimini Isparta Eğitim fakültesi matematik bölümünde tamamlamıştır. Uzun yıllar öğretmenlik görevini sürdürdükten sonra 2009 yılında AK Parti merkez ilçe yönetiminde görev alarak ilçe sekreterliği ve teşkilat başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Ayrıca 2010 referandumun da Merkez ilçe teşkilatında SKM başkanlığı görevi yapan ÇIVGIN Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  UFUK ORUÇ

  1973 Kırşehir doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini İncirliova 'da tamamlamıştır. 2003-2006 yılları arasında İncirliova ilçe yönetiminde ilçe başkan yardımcılığı, 2009-2016 yılları arasında il yönetimde il başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. Kırtasiye ve büro malzemeleri üzerine faaliyet gösteren bir şirketin sahibidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  UĞUR ÇETİN

  1958 İzmit doğumludur. İlk orta ve lise tahsilini Aydında tamamlamıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Yüksek okulundan mezun olup İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İşletme Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. Aydın Tekstil’de Pazarlama Şefliği yaptı. Ardından Aydın Valiliği Çevre Koruma Vakfı Müdürlüğü yaptı. Siyasi hayatına 1975 yılında Adalet Partisi Gençlik Kolları’nda başlamıştır. 1987 – 1993 yılları arasında Doğru Yol Partisi İl Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.